Kontaktujte nás E-shop

Výjimečnost Best Breed

Best Breed patří mezi nejlepší a nejdůvěryhodnější menší rodinné společnosti, vyrábějicí krmiva už od roku 1994.

Zavazuje nás bezpečnost a čerstvost surovin

Společnost Best Breed je odhodlaná vyrábět nejbezpečnější a nejčerstvější krmiva pro domácí zvířata. Jako menší a soukromá společnost jsme schopni realizovat přísnější kontroly kvality a kratší dodací lhůty, abychom zabezpečili jen ty nejkvalitnější a nejčerstvější suroviny. Všechny naše složky krmiva Best Breed nepocházejí z Číny. K zachování čerstvosti i po otevření jsou naše pytle vybaveny praktickým zapínacím zipem.

Specializovaný výrobní proces

Naše krmiva jsou vyráběna pomocí jedinečného nízko tepelného pomalého vaření, které umožňuje zachovat vitamíny, minerály a bílkoviny.

Základní zásady

V roce 1994 byla společnost založena na principech integrity, poctivosti a důvěry. Ve vysoko konkurenčním trhu s krmivy pro domácí zvířata často vidíme naše konkurenty, jak ohrožují takové zásady, jako je kvalita krmiva, aby se dostali na určitý cenový bod nebo úspěšně zapadli do své marketingové kampaně. Poslání Best Breed je velmi jednoduché: trvale produkovat vysoko kvalitní krmivo s použitím jen těch nejkvalitnějších ingrediencí a výsledky budou hovořit samy za sebe.

Nadstandardní ingredience

BÍLKOVINY — Hlavní složkou všech krmiv Best Breed je maso. Používáme pouze masové suroviny jako je “dehydratované kuřecí maso“ namísto “kuře“ nebo “opravdové kuře“, které obsahují až 70% vody.

TUKY — Tuky v našich krmivech jsou získávány pouze ze zdravých zdrojů, jako je kuřecí tuk, lněné semínko, řepkový olej – všechno vysoce stravitelné zdroje energie a bohaté na esenciální mastné kyseliny jako kys. linolová a kys. alfa-linolenová.

SACHARIDY — Pouze zdravé obiloviny jako je hnědá rýže, oves a ječmen a nízkoglykemické alternativy, zahrnující cizrnu, červenou čočku a zelený hrášek. Všechno jsou to zdroje bohaté na základní vitamíny a živiny a slouží jako kvalitní zdroj vlákniny..

VITAMÍNY A CHELÁTOVÉ MINERÁLY — Vyvážené množství vitamínů a minerálů k zajištění zdravého růstu, vývoje a celkově správně fungujícího těla. Jelikož je pro většinu mazlíčků těžké vstřebat minerály, Best Breed využívá pouze “chelátové“ minerály. Chelátové minerály zlepšují míru absorpce některých základních živin do krevního oběhu Vašeho domácího mazlíčka.