Kontaktujte nás E-shop

Bishonek Fredy - Veronika Titzová

Před čtyřmi lety jsme si pořídili Fredyho, naši malou lásku. Samozřejmě jsme ho jako všichni noví chovatelé, chtěli krmit kvalitním krmivem, a proto jsme zvolili granule Pedigree, bohužel, kvalita se neprokáže na reklamě. Okolo prvního roku začal mít Fredy zdravotní problémy, které se projevovaly vyrážkou, která vypadala jako opruzenina a později strupy na nožkách a hrudi. Během této doby jsme vyměnili granule za Chappi a poté za veterinářem vychvalovaný a doporučovaný Royal Canin, který byl velmi drahý. Věřili jsme, že nám tedy pomůže, bohužel se tak nestalo. Po další návštěvě nám veterinář doporučil ještě dražší krmivo, které jsme odmítli. Další krmiva, která jsme vyzkoušeli, byly Purina a posléze Fitmin mini. Během různého zkoušení těchto krmiv jsme samozřejmě také svého miláčka nacpávali antibiotiky, myli různými šampóny a mazali různými mastmi. Nic nezabralo.

Za dobu jeho neúspěšné léčby jsme mu nejen huntovali tělíčko tabletkami, ale také svoje peněženky. Jeho neúspěšná léčba nás vyšla tak jako, kdybychom jeli na hezkou dovolenou u moře. Rady veterináře a jeho neustálé nasazování antibiotik jsme po 4 letech vzdali. Bohužel Fredy dál trpěl na vyrážky, naštěstí v menší míře, ale nadále.

Jeho zdravotní problém vyřešili až nové holistické granule Best Breed, Fredy je naprosto spokojen, vyrážky a strupy ustupují a našemu miláčkovi moc chutnají. Můj přítel je také spokojený, Fredy s námi často spává v naší posteli a po nových granulích mu přestalo smrdět i z tlamičky.

Jsem velmi spokojená s krmivem Best Breed - Small Breed za krátkou dobu jeho používání se náš Fredy ve všech ohledech zlepšil. Také přístup obchodního zástupce mě velmi potěšil. Vyslechl si Fredyho problémy, diagnostikoval je a navrhl řešení. Krmivo mu okamžitě zachutnalo a ani jsme nestihli dokrmit poslední pytel krmiva, který jsme měli doma.

BEST BREED je fajn! ♥