Kontaktujte nás E-shop


Hmotnost:
1,8kg / 6,8kg / 13,6kg


Slovník ingrediencí

Field Dog Diet /
Krmivo pro lovecké psy

Přirozeně vyvinuté pro lovecké psy, včetně labradorů, zlatých retrívrů, honičů a setrů.

  • Vynikající pro psy s potřebou většího množství bílkovin ve stravě.
  • Nutričně husté granule s vysokým obsah kalorií pomáhají příliš hubeným psům k udržení či nabytí tělesné váhy. Snadno dostupná energie ze zdravých zdrojů včetně kuřecího tuku a řepkového oleje, maximalizuje výdrž a výkon.
  • Zdravé zdroje sacharidů z vysoce stravitelných obilovin, včetně hnědé rýže a ovesných vloček, pomáhají udržovat správnou hladinu cukru v krvi pro udržitelnou energii. Glukosamin a slávka zelenoústá přirozeně podporují zdraví kloubů a pojivové tkáně. Slávka zelenoústá je také bohatá na aminokyseliny, chelátové minerály a mastné kyseliny.
  • Na antioxidanty bohatá zelenina (vitamíny E a C) na podporu silného imunitního systému.
  • Synergická kombinace omega-6 a omega-3 mastných kyselin, aminokyselin a chelátových minerálů zajišťuje kvalitní péči pro zdravou pokožku a zářivou srst. (Poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin je vyvážený pro optimální účinek.)
  • Ingredience jsou pěstovány v USA, a to v té nejvyšší kvalitě, která je kontrolována dle norem EU. Granule Best Breed obsahují maso pouze z ryb bez ethoxyquinu (E324) a z kuřat chovaných bez hormonů.
  • Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života psa.

Složení:

1. Dehydrované kuřecí maso
2. ovesné vločky
3. hnědá rýže

...sušená řepná dužina, [konzervovaný přírodní směsí tokoferolů (vitamin E)], vaječný výrobek, kroupy, sušené pivovarské kvasnice, přírodní aroma, dehydrované maso z ryby Menhaden, lecitin, olej z ryby Menhaden, lněné semínko, řepkový olej, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, dehydrovaná mořská řasa, mořská sůl, DL-methionin, L-lysin, dihydrogenfosforečnan sodný, brusinky, vojtěška, slávka zelenoústá z Nového Zélandu, vitamin C, glukosamin, česnekový prášek, vitamin E, vitamin B7, vitamin B3, d-pantothenát vápenatý, vitamin A acetát, vitamin B2, vitamin B12, vitamin B1, vitamin B6, kyselina citronová, vitamin D3, vitamin B9, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, zinek proteinát, železo proteinát, oxid zinečnatý , síran měďnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měd proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza:

Bílkoviny (min.) ...........................................28,0%
Tuk (min.) ..................................................13,0%
Vláknina (max.) .............................................4,5%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 3851 kcal/kg.

Dávkování:

Váha (kg) Denní dávka (g)
do 535 - 70
5 - 1070- 140
10 - 16140 - 210
16 - 22210 - 280
23 – 28280- 350
28 - 34350 - 420
34 – 41420 - 490
41 a více490 + 70 na každých 4,5 kg nad 41 kg